Partnerite uudised

Tagasi
26/09/2016 16:20  
Meelerahupäev

Kommentaarid (2):

18.10.16 08:57 - Estilco.eu

Tere armsad sõbrad

Saadan teile nn Meelerahu päeva tutvustuse ja ajakava, mis toimub 11.novembril Ovaalstuudios Tõnismäel. ( kaasas manuses).

Igast ühingust ootame osalema 2 inimest. Palun osalejad registreerida kuni 4.nov, sest juhendaja ja toitlustaja soovivad arvu teada.

Kaunist nädalat ja kõike head soovides

Vivian


MEELERAHU PÄEV

11. novembril 2016 kell 9.30-16.30 Ovaalstuudios

Kujutle, et keset merd asub üks eriline saar. Meelerahu saar. Iga kord, kui Sa sellele saarele jõuad, tunned ühtäkki, et Sul pole enam millestki puudus ja et Sul pole midagi üle. Olenemata sellest, kas meri on parasjagu tormine või tüüne, tunned end rahulikuna ning märkad, kui klaar on Su pea. Olles heas kontaktis iseenda ja käesoleva hetkega, tunned endas kerkivat tänutunnet ja Sa nendid: “Jah, ma tõepoolest elan”.

Meelerahu päev aitab Sul taasavastada pigevaba maailm enda sees ja tulla puhkama oma sisemisele meelerahu saarele.

See on eelkõige kogemuslik koolituspäev, mille raames teeme üheskoos läbi mitmeid siin ja praegu kohaloleku harjutusi. Need harjutused aitavad luua sisemise rahu ja erksuse hetki igasse päeva. Omandame tõhusaid nippe, mis aitavad muuta elu kirkamaks ja rõõmsamaks, õpetavad säilitama meelerahu ning kaitsevad stressi mõjude eest ka pingelistes olukordades. Lisaks sellele, et koged siin meelerahu ja taastud pingetest, omandad ka tõhusaid viise, kuidas luua selliseid meelerahu saarekesi oma igapäevasesse ellu.

Meelerahu päeva juhendab Helena Väljaste

Helena on psühholoog, terapeut ja koolitaja. Tal on Tallinna Ülikooli magistrikraad psühholoogias ning ta on täiendkoolitanud end erinevate nõustamistehnikate alal. Helena kasutab igapäevaselt erinevaid meelerahu- ja kohalolutehnikaid ning viib läbi sellel baseeruvaid teraapiaid ja koolitusi. Helena naudib teiste toetamist suurema kohalolu ja meelerahu kogemise teel.

Ajakava

9.00 - 9.30 kogunemine

9.30 - 13.15 koolituse esimene osa (koos vahepealse pausiga)

Teemad: automaatpiloodist ärkamine, kehasse ankurdumine ja igapäevane teadvelolek.

13.15 - 14.00 lõuna

14.00 - 16.30 koolituse teine osa (koos vahepealse pausiga)
Teemad: mõtete ja emotsioonidega suhestumine, teadlikkus ja tasakaalukus suhetes.


26.09.16 16:24 - Estilco.eu

Tervitus!

Korraldame väikese eksperimendi, kas selline koolitusvõimalus võiks meie inimestele sobida. Palume Estilcost kaks inimest nn. meelerahu päevale, mille viib läbi psühholoog Helena Väljaste. Tema esines ka laagris.


Koolituse päev on valitud Helena soovide järgi 11.november kl 9.30-16.30 Ovaalstuudios. (asub Tõnismäel, Kaarli kiriku kõrval )


Lisa kommentaar:
Autor: 
Kommentaar:
Spämmirobotite tõke - trükkige kood mida näete pildil:
  Uuenda*
 

Salvesta kommentaar

Tagasi
  Ühingu uudised (6)Uudiste arhiiv
 Partnerite uudised (6)Uudiste arhiiv