Partnerite uudised

Tagasi
14/04/2016 09:13  
Loovteraapia

Kommentaarid (1):

14.04.16 09:15 - Estilco.eu

Kas keegi sooviks selle grupiga liituda? Palun andke teada!

LOOVTERAAPIA GRUPP

Pimedate ühingu majas Tondil.

Oleme vahelduva eduga koos käinud 2014 aasta algusest ja nüüd on meil tänu Eesti Vähiliidu toetusele võimalik kutsuda grupiga ühinema ka uusi huvilisi.

Loovteraapia on kõige lihtsamalt väljendades loovuse kasutamine teraapilistel eesmärkidel. Samas ei vaja see kunstiannet, tehnilisi oskusi ega varasemaid kogemusi ning seal ei ole ka vanuselisi piiranguid. Loovteraapia abil saab lihtsaid kunstimaterjale kasutades väljendada isegi raskeid ja segadusseajavaid tundeid turvalisel moel, taastada emotsionaalset tasakaalu ning toetada haigustega toimetulekut. See aitab ärevuse, stressi ja läbipõlemise korral, aga ka sügavamate probleemide nagu isiksuse terviklikkuse, identiteediküsimuste, suhte- ja psühhiaatriliste probleemide korral. Loovteraapia eeliseks on see,et sageli pole vajagi kõike lahti rääkida, osa teraapiast toimub ilma sõnadeta, kunstitöö kaudu.

Loovteraapia abil ei saa tagasi tuua noorust ja tervist, aga ta võib abiks olla eluga toime tulemisel ja uute oludega kohanemisel. Me ei saa protsesse tagasi pöörata, ent me võime oma elurõõmu uuesti üles otsida

Loovteraapia kohtumised toimuvad üle nädala esmaspäeviti kell 12.00-14.00 Valguse Ruumis. Valguse Ruum asub Pimedate Ühingu majas, Tallinn-Väikese trammipeatuses, Favora tankla taga. Väravast OTSE edasi, mõne astmega kivitrepist üles, pruunist rauduksest sisse ja ülemisele korrusele.

Ühistransport: buss 5, 18, 20, 20A, 32, 36 - peatus Tallinn-Väike; tramm 3 ja 4; rong - Tondi jaam. Parkimine ümbruskonnas tasuta.

Loovteraapiat viib läbi Eve Usin (tel. 5233342).


Lisa kommentaar:
Autor: 
Kommentaar:
Spämmirobotite tõke - trükkige kood mida näete pildil:
  Uuenda*
 

Salvesta kommentaar

Tagasi
  Ühingu uudised (6)Uudiste arhiiv
 Partnerite uudised (6)Uudiste arhiiv